ابطال بلیط

لطفا قبل از ابطال بلیط اتوبوس به موارد زیر دقت کنید.

1- داشتن کد رهگیری و کدملی وارد شده هنگام خرید الزامی است. (اگر کد رهگیری بلیط خود را فراموش کرده اید از طریق استعلام بلیط آن را تهیه کنید)

2- در صورتی که اطلاعات شما صحیح باشد میتوانید جزئیات اطلاعاتی بلیط صادر شده را مشاهده نمایید.

3- در روش واريز به کارت، 10% از مبلغ بليط کسر می شود و مابقی مبلغ به شماره کارت اعلامی شما واریز میشود.

4- در روش واریز کارت به کارت علاوه بر 10% کسر شده از مبلغ، 5000 ریال نیز بابت کارمزد کارت به کارت از مبلغ کسر می شود و در یک روز الی 7 روز آینده وجه به حساب شما واریز میشود.

5- زمان ابطال بلیط بسته به نظر مدیریت هر شرکت مسافربری متفاوت است بنابراین اگر نتوانستید به دلیل محدودیت زمانی بلیط خود را باطل نمایید میتوانید با شرکت مذکور تماس حاصل نمایید.

6- بلیط های برگشت از خارج کشور، امکان ابطال اینترنتی ندارند و برای این منظور، فقط به صورت حضوری به شرکت مبدا باید اقدام نمایید.

7- با توجه به اینکه یکی از شرایط ورود به کشور گرجستان رزرو بلیط برگشت و پرداخت هزینه به شرکت طرف گرجی می باشد، بلیط های رفت از مبدا ایران به تفلیس و باتومی غیر قابل استرداد می باشد.

8- بلیط های خارج از کشور مجاز به استرداد تا 24 ساعت مانده به حرکت مشمول 10 درصد و پس از آن مشمول 50 درصد جریمه می باشد.

 

برای استرداد بلیط لازم است کد رهگیری سفارش خود را به همراه کد ملی مسافر که در زمان خرید ثبت کرده اید وارد کنید. بعد از استعلام وضعیت بلیط شما در صورتی که بلیط شما قابلیت استرداد داشته باشد می توانید شماره کارت بانکی خود را وارد کنید تا پس از ابطال بلیط مبلغ سفارش به حساب شما واریز شود.

در حال اجرای درخواست شما ...